+31(0)527748581 +31 (0) 657075737 [email protected] Keteldiep 15   8321MH  Urk

Jakość

Identyfikowalność

Finkum przyjmuje niezawodny, dynamiczny i szybki model biznesowy wraz ze swoim profesjonalnym zespołem hodowców, zespołami kontroli jakości i marketingu. Na życzenie jesteśmy w stanie udzielić informacji o każdym etapie naszej identyfikowalności.

Pobieranie próbek i kontrola jakości

Nasze gospodarstwa są regularnie odwiedzane przez zespół kontroli jakości, który okresowo pobiera próbki. Próbki przechodzą zestaw testów i analiz. Raporty analityczne pomagają nam w dokładnym prognozowaniu nadchodzącego sezonu i wymianie informacji z naszymi partnerami.

Żniwny

Doświadczony zespół żniwny Finkum uczestniczy w różnych szkoleniach, a zbiory rozpoczynają się zgodnie z raportami z kontroli jakości.

Sortowanie Przetwarzanie

Przybywające produkty są sortowane według rozmiaru, koloru lub wagi w zależności od odmiany produktu przy użyciu najnowszej technologii. Umożliwiliśmy śledzenie tego procesu naszym partnerom.

Pakowanie i wysyłka

Dzięki naszemu zespołowi projektantów niestandardowe projekty naklejek i regulowane opakowanie są dostępne w obiektach Finkum. Niezawodni partnerzy z dużej sieci ładunków dostarczają nasze starannie wyselekcjonowane, delikatnie pakowane produkty.

Marketing i eksport

Finkum ma silne więzi komunikacyjne ze swoimi obecnymi partnerami i planuje osobiste spotkania w celu dotarcia do nowych rynków.