+31(0)527748581 +31 (0) 657075737 [email protected] Keteldiep 15   8321MH  Urk

O nas

Finkum Agricultural Products Ltd. Co. z przyjemnością dzieli się ponad 15-letnim doświadczeniem w uprawie świeżych owoców i warzyw. Uprawiając, pakując i eksportując zgodnie z normami europejskimi, prezentujemy nasze produkty na rynku krajowym i międzynarodowym. Z pomocą naszego zespołu zajmującego się hodowlą, zbiorami i kontrolą jakości staliśmy się jedną z wiodących firm w branży świeżych produktów.

Podstawowymi zasadami naszej firmy od zawsze była jakość usług, terminowość dostaw i rozsądne ceny. Będziemy dostarczać nasze naturalnie uprawiane, zdrowe produkty i oferować niezawodne usługi dziś iw przyszłości. Chcielibyśmy podziękować za wsparcie i zainteresowanie.

Każdego sezonu inwestujemy w metody produkcji, możliwości i asortyment. Czarne figi Bursa, pigwy, winogrona Sultana, granaty, brzoskwinie, nektarynki, morele, morele cukrowe, gruszki, śliwki, melony, wiśnie to nasze główne wybory owoców. Papryka, cukinia, pomidory, ogórki, sałata to nasz główny wybór warzyw.

Identyfikowalność Finkum, wielkość produkcji i standardy jakości produktów i opakowań umożliwiły nam uzyskanie uznanych na całym świecie certyfikatów, takich jak TUV, ISO i Global G.A.P.